The Bean Specialists
- Horeca & voeding
- Arbeidsparticipatie
Brouwerij De Prael
Brouwerij De Prael is een brouwerij, winkel en proeflokaal en biedt arbeidsmogelijkheden aan mensen met een psychiatrische achtergrond.Fer Kok, oprichter Brouwerij De Prael
Brouwerij De Prael is gevestigd in het centrum van Amsterdam en is brouwerij, winkel en proeflokaal en biedt arbeidsmogelijkheden aan mensen met een psychiatrische achtergrond.
De bieren worden er gebrouwen van biologische geteelde mouten die op ambachtelijke wijze worden geschroot. De Prael maakt gebruik van traditionele brouwprocessen van voor het industriële tijdperk, moderne apparatuur en ambachtelijke keuzes voor en na het brouwen. Ook is er de mogelijkheid voor werknemers een vak te leren of in de interne werkleerschool een cursus of opleiding volgen.
Meer weten?
Kijk op de website
trefwoorden: arbeidsparticipatie, bier, biologisch, Brouwerij, drinken, horeca, lokaal, opleiding, proeflokaal, psychiatrie, restaurant
Meld je aan voor onze nieuwsbrief!