Nieuws

Wij zoeken een stagiair(e)!

Wij zijn op zoek een naar een enthousiaste stagiair die per september een half jaar bij ons aan de slag wil. Wij zijn een kleine organisatie en zoeken iemand die goed in ons team past. Het is een uitdagende stage waar je veel zal leren en zelfstandig a..

Gepubliceerd op 16 juni 2014

Wij zijn op zoek een naar een enthousiaste stagiair die per september een half jaar bij ons aan de slag wil. Wij zijn een kleine organisatie en zoeken iemand die goed in ons team past. Het is een uitdagende stage waar je veel zal leren en zelfstandig aan de slag zult gaan met verschillende taken.

Wat jij gaat doen:

 • Praktische organisatie/logistieke ondersteuning bij evenementen;

 • Verantwoordelijk voor de organisatie van Social Enterprise Cafes in verschillende regio’s;

 • Schrijven van nieuwsbrieven / aankondigingen voor masterclasses, workshops en andere ?evenementen;

 • Hands on ondersteuning bij de uitvoering van het evenementenprogramma (regelen van de ?sprekers, locatie, voorbereiding van de sessies, etc.);

 • Assistentie bij identificeren en werven van nieuwe leden Social Enterprise NL;

 • Ondersteunen van overige activiteiten Social Enterprise NL waar nodig, denk hierbij aan ?onderzoek, administratie, presentaties voorbereiden of schrijven van blogteksten en verslagen voor website.Jouw profiel:


 • Je volgt een relevante opleiding op HBO of WO niveau;

 • Je bent ondernemend, resultaatgericht en houdt van aanpakken;

 • Je hebt affiniteit met sociaal ondernemen;

 • Je bent enthousiast en sociaal vaardig;

 • Je hebt goede mondelinge en schriftelijke vaardigheden in het Nederlands en Engels;Wij bieden jou:


 • Een kans om actief bij te dragen aan de ontwikkelingen in het veld van sociaal ondernemerschap;

 • De mogelijkheid om jouw professionele netwerk verder uit te breiden;

 • De ruimte om verschillende masterclasses bij te wonen;

 • De vrijheid om proactief een bijdrage te leveren aan ontwikkelingen binnen Social Enterprise NL;

 • De kans om de pioniers in het veld van sociaal ondernemerschap te ontmoeten;

 • Een stagevergoeding;


 

Interesse?
Stuur jouw CV en een motivatiebrief naar marijt@social-enterprise.nl. Deadline: 13 juli 2014.

Over ons
Social Enterprise NL is een landelijk platform dat sociale ondernemingen verbindt, vertegenwoordigt en ondersteunt. Doel is om de sector van social enterprises in Nederland te versterken en zo de maatschappelijke impact van deze bedrijven te vergroten. Social Enterprise NL is een netwerkorganisatie met een ondersteuningprogramma voor aangesloten social enterprises. Verder zet het platform zich in voor overheidslobby voor betere wet- en regelgeving voor de sector en voor meer toegang tot geduldig groeikapitaal. Daarnaast worden initiatieven aangejaagd voor meer toegepast onderwijs en research over het social enterprise veld.

Locatie:
Herengracht 505
1017BV

Meld je aan voor onze nieuwsbrief!

Contact

Cabralstraat 1
1057 CD Amsterdam
info@social-enterprise.nl

 

Route

 

 

KVK-nummer: 54772028

BTW nummer: NL8514.34.447.B01

Founding partners:

 

 • PwC-logo-wit.png
 • logo stichting doen.png
 •